Team Onderwijs

Maak kennis met het team

Ineke van Enk

Manager Onderwijs & Samenleving en Impulsregisseur Scala
i.v.enk@dekubuslelystad.nl

Meer weten over Ineke

Bastiaan Roeters

Coördinator cultuureducatie Primair Onderwijs
b.roeters@dekubuslelystad.nl

Meer weten over Bastiaan

Chantal Heemskerk

Coördinator cultuureducatie Primair Onderwijs & projectleider Lelystad vol Talent
c.heemskerk@dekubuslelystad.nl

Meer weten over Chantal

Helene van 't Hoen

Coördinator cultuureducatie Voortgezet Onderwijs
h.v.hoen@dekubuslelystad.nl

Meer weten over Helene

Anne Bond

Impulsregisseur Scala
a.bond@dekubuslelystad.nl

Meer weten over Anne

Dianta Kikkert

Projectmedewerker Scala & Assistent Onderwijs & Samenleving
d.kikkert@dekubuslelystad.nl

Meer weten over Dianta

Joan Verbeek

Assistent Onderwijs & Samenleving
j.verbeek@dekubuslelystad.nl

Meer weten over Joan